Agroturystyka – od pomysłu do polubień

Jak sprawić, by biznes turystyczny na wsi przyciągał nowych klientów? W co inwestować? Jakich użyć narzędzi promocyjnych? Z kim podejmować współpracę? Jak stworzyć ofertę, która trafi w oczekiwania konkretnych grup turystów? – Na te pytania staramy się odpowiedzieć w naszej najnowszej publikacji, przedstawiając przykłady najlepszych przedsięwzięć agroturystycznych oraz prezentując wiedzę pozyskaną od specjalistów i praktyków w dziedzinie rozwoju turystyki na obszarach wiejskich.

Publikacja powstała  w   ramach   projektu   pod   nazwą „Współpraca   i   dobre   praktyki   szansą   na   rozwój   obszarów   wiejskich” współfinansowanego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014-2020 we współpracy z Kujawsko-Pomorską i Dolnośląską Organizacją Turystyczną i LGD Gościnna Wielkopolska.

Publikację Agroturystyka – od pomysłu do polubień można przejrzeć oraz bezpłatnie pobrać w postaci pliku PDF na naszej stronie internetowej.

Pobierz wydawnictwo

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Odwiedź portal KSOW ksow.pl i zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.