Jesteś tu: Współpraca / Wizyty studyjne

Wizyty studyjne

Wizyty studyjne, nazywane też press tripami, to jedna z ważniejszych aktywności promocyjnych Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Skierowane są do touroperatorów, dziennikarzy, blogerów, instagramerów i wszelkiego rodzaju influencerów, których opinia może pozytywnie wpływać na zainteresowanie Wielkopolską.

Podróże studyjne są symulacją wyjazdu turystycznego, podczas którego uczestnicy nie tylko poznają region i jego atrakcje, ale mają też sposobność zgromadzić użyteczny materiał – zdjęcia, filmy, informacje praktyczne, a także porozmawiać z dyrektorami hoteli, muzeów i innych obiektów. Na potrzeby wizyt studyjnych przygotowujemy zarówno programy przeglądowe, jak i tematyczne – poświęcone turystyce kulinarnej, aktywnej czy wodnej. Możemy także zorganizować wizytę przygotowaną dla gości zagranicznych, prowadzoną w wybranym języku obcym.

Jesteś dziennikarzem, blogerem lub reprezentujesz biuro podróży? Napisz do nas! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i z wielką chęcią pokażemy najciekawsze strony Wielkopolski. Możliwość i termin organizacji zależy od tego, jak bardzo napięty jest nasz kalendarz, postaramy się jednak dopasować do Twoich preferencji. Odezwij się do nas i na pewno uda nam się coś wymyślić.

Study tour z niemieckimi dziennikarzami

Oferta dla mediów

Regularnie organizujemy wyjazdy studyjne dla przedstawicieli mediów o tematyce podróżniczej i turystycznej lub związanych z hobby i outdoorem. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty zarówno z przedstawicielami mediów ogólnopolskich, jak i lokalnych, a także na współpracę z redakcjami zagranicznymi.

Współpraca z blogerami i touroperatorami

Jesteśmy otwarci na współpracę z blogerami oraz influencerami, szczególnie ze sfery travel. Do każdej propozycji współpracy podchodzimy indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki danego bloga i preferencji jego autora. Istnieje możliwość zarówno organizacji klasycznego wyjazdu studyjnego, jak i akcji promocyjnej opartej na swobodnym poznawaniu atrakcji Wielkopolski.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Jacek Cieślewicz
telefon: +48 507952852
e-mail: jacek.cieslewicz@wot.org.pl

Study tour - blog Ruszaj w Drogę 2