TURYSTA 2021 – Trendy w Turystyce Wiejskiej – Transmisja online

Konferencja TURYSTA 2021 – Trendy w Turystyce Wiejskiej będzie dostępna również online! Dla osób, które z różnych przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w naszej konferencji przygotowaliśmy możliwość udziału online. Większość wystąpień naszych prelegentów będzie można śledzić na żywo podczas transmisji prowadzonej w Internecie, którą przeprowadzimy na naszym profilu na Facebooku

Dostęp do transmisji online jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga żadnej wcześniejszej rejestracji. Wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do szerokopasmowego Internetu. Transmisja online rozpocznie się wraz z konferencją – 23 września o godzinie 10:00. Niestety, podczas transmisji nie będzie możliwości zadawania pytań prelegentom. Co więcej, materiał zarejestrowany podczas konferencji będzie można później obejrzeć na naszym kanale w serwisie YouTube.

Aby być na bieżąco z naszą konferencją i z pewnością nie przegapić przygotowanej przez nas transmisji online najlepiej jest śledzić naszą stronę na Facebooku oraz dołączyć do wydarzenia.