Stała współpraca z magazynem Sukces po Poznańsku

Mamy to! Wielkopolska Organizacja Turystyczna nawiązała długofalową współpracę z magazynem Sukces po Poznańsku. W ramach tej współpracy będziemy przez najbliższe kilkanaście miesięcy redagować dział “W podróży”, tym samym współtworząc jeden z najbardziej poczytnych magazynów regionalnych.

To kontynuacja i znaczne rozszerzenie naszych dotychczasowych działań, których efektem były artykuły na temat m.in. Puszczy Zielonki, morsowania w wielkopolskich jeziorach, czy największych atrakcji Wielkopolski. Przejście na wyższy poziom współpracy pozwoli nam jeszcze lepiej promować walory Wielkopolski wśród mieszkańców aglomeracji poznańskiej. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia strategii promocyjnej, gdyż wiele wskazuje, że rok 2021 będzie kolejnym rokiem mikroturystyki.

wielkopolska w sukcesie po poznańsku

Sukces po poznańsku to magazyn skierowany zarówno do poznaniaków, jak i osób, które przyjeżdżają do Poznania i tu zostają. Sami twórcy określają go jako magazyn lajfstajlowy, jednak zakres tematyczny jest znacznie szerszy – biznes i inwestycje, kultura, a także turystyka. Na łamach znaleźć można wywiady ze ciekawymi poznaniakami, poznać bieżące trendy w modzie czy prześledzić sylwetki osób będących ucieleśnieniem sukcesu po poznańsku. Magazyn ukazuje się w wersji drukowanej w nakładzie 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych bezpłatnie w wybranych lokalizacjach, jak i dostępnych w prenumeracie, oraz w wersji cyfrowej. Tę ostatnia notuje około 100 000 wyświetleń dla każdego numeru.

Stały dział w ramach magazynu to jednak nie jedyne uzyskane korzyści. Wszyscy członkowie Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej zyskują rabat w wysokości 30% na materiały reklamowe i treści sponsorowane publikowane w Sukcesie po Poznańsku. Co więcej, planujemy wspólne działania przy okazji organizowanych w Wielkopolsce eventów.