Wielkopolskie morsowanie w Sukcesie po Poznańsku

Wielkopolskie pojezierza, czyli setki dostępnych dla turystów akwenów, to pomysł na aktywny wypoczynek nie tylko latem, ale również zimą. Morsowanie, czyli kąpiele w zimnej wodzie w jeziorach, rzekach czy morzu, od kilku lat zdobywa w Polsce serca amatorów zimowego wypoczynku. A ten rok, wyjątkowy ze względu na zamknięcie stoków narciarskich i lodowisk, przyczynił się do prawdziwego boomu. Dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z morsowaniem przygotowaliśmy artykuł, opublikowany w najnowszym wydaniu magazynu Sukces po Poznańsku.

Autorka artykułu, Daria Miedziejko, przygotowała go w oparciu o wywiady z doświadczonymi morsami, którzy chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami. Dlatego też artykuł nie tylko przybliża czytelnikom podstawy morsowania, ale daje też garść sprawdzonych porad dla początkujących. Co jednak najważniejsze, w artykule staraliśmy się przede wszystkim wskazać i zasugerować kilka popularnych wśród morsów miejsc w Wielkopolsce – zarówno tych położonych w bezpośredniej bliskości Poznania, jak i leżących nieco dalej.

sukces po poznańsku 1/2021

Artykuł ukazał się w numerze 1/2021 magazynu Sukces Po Poznańsku. Papierowe wydanie dostępne bezpłatnie jest w wybranych punktach dystrybucyjnych. Wydanie online można natomiast przeczytać w całości na stronie Sukces po Poznańsku.