Zaproszenie do udziału w bezpłatnym szkoleniu: “RAZEM można LEPIEJ kształtować prawo”

Wielkopolska Organizacja Turystyczna we współpracy z Forum Turystyki Regionów zaprasza do udziału w szkoleniu realizowanym w ramach projektu pt. RAZEM można LEPIEJ kształtować prawo. Szczegóły dotyczące szkoleń znajdują się na stronie https://forumturystyki.pl/razem-mozna-lepiej-ksztaltowac-prawo/.

Projekt realizowany jest m.in. we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki  i Polską Organizacją Turystyczną. Szkolenie odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2022r. w hotelu DeSilva Premium Poznań – ul. Piekary 5, 61-823 Poznań.

Początek szkolenia 17 listopada godz. 14.00 – zakończenie 19 listopada ok. godz. 14.00 – ramowy harmonogram godzinowy w załączeniu.
Tematem szkolenia będzie:

PRAWO – obszary, procesy, standardy

w ramach którego zaprezentowane zostanie również Wprowadzenie do nowej perspektywy projektowej UE ze szczególnym uwzględnieniem Turystyki w nowej perspektywie projektowej UE.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty posiłków, wykładowców oraz zakwaterowania. Dojazd we własnym zakresie. Dodatkowo wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe w postaci dwóch książek: PRAWO TURYSTYCZNE oraz PORADNIK WSPÓŁPRACY JST-NGO SEKTOR TURYSTYKI, a także pen-drive, notatnik, długopis. Uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z doradztwa indywidualnego.

Warunkiem udziału jest przesłanie zgłoszenia na formularzu rekrutacyjnym do 7 listopada 2022 r. na adres: projekty@wot.org.pl.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych sektora turystyki, dlatego każdy uczestnik musi wpisać w formularzu organizację, którą reprezentuje oraz swoje dane.