Turysta 2022 – konferencja turystyczna

Ponad 150 osób na sali i kilkadziesiąt kolejnych śledzących transmisję online. Konferencja TURYSTA 2022 po raz kolejny przyciągnęła duże grono uczestników. Co warto odnotować, tym razem gościliśmy sporą liczbę osób spoza Wielkopolski i sąsiednich regionów. Siedmiu prelegentów, jeden gość specjalny i poprowadzony w innowacyjnej formie panel dyskusyjny. Do tego to, co nieodzowne przy każdej konferencji – networking i ciekawe rozmowy przy kawie.

Tegoroczna edycja konferencji branżowej TURYSTA 2022, przygotowanej przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, odbyła się we wnętrzach Concordia Design w Poznaniu. Na sali udało się zebrać ponad 150 osób, a dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału osobiście przygotowaliśmy transmisję online. Wydarzenie otworzyli Jacek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Tomasz Wiktor, prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Tematyka konferencji jak zawsze oscylowała wokół różnych wątków związanych z branżą turystyczną i hotelarską, mając zawsze w centrum turystę jako punkt odniesienia. Wśród prezentacji znalazły się wystąpienia poświęcone nowym trendom w hotelarstwie, storytellingowi czy analizie danych rynkowych. Pełna lista prelegentów i tematów na stronie konferencji.

Gościem specjalnym był w tym roku Adam Borowicz – kucharz, dziennikarz kulinarny i vloger. Dodatkową atrakcją dla uczestników konferencji była degustacja wina z wielkopolskich winnic.

Wideo z wystąpień, a także bonusowe materiały w postaci wywiadów z prelegentami będą wkrótce dostępne na naszym kanale na YouTube. Kliknijcie przycisk “Subskrybuj” aby być na bieżąco!