Kempingi w Wielkopolsce, teraz także po angielsku

Nadeszła wiosna, a wraz z nią nasza najnowsza publikacja. Zaledwie kilka miesięcy temu informowaliśmy o ukazaniu się drukiem przewodnika po kempingach i polach namiotowych w Wielkopolsce, będącego pełnym kompendium wiedzy o miejscach idealnych na weekend blisko natury. Teraz dostępna jest również wersja w języku angielskim. To odpowiedź na liczne zapytania i znaczny wzrost zainteresowania tą formą wypoczynku ze strony turystów zagranicznych.

Pod kątem zawartości merytorycznej przewodnik w pełni pokrywa się z wersją polskojęzyczną, dużo uwagi poświęciliśmy natomiast wysokiej jakości tłumaczeniu, które w pełni pozwoli turyście zagranicznemu wybrać najlepsze miejsce na spędzenie wakacji w naszym regionie. Publikacja została wydana w poręcznym formacie A5, na odpornym na uszkodzenia papierze i z zapewniającym wygodę użytkowania łączeniem na spirali. Całość obejmuje 70 obiektów z całej Wielkopolski. Zawartość wzbogacona została – podobnie jak wcześniej – rozdziałami poświęconymi ABC biwakowania, poradami dla użytkowników camperów czy informacją na temat możliwości nocowania w lasach państwowych.

Przewodnik będzie dostępny w formie papierowej w wybranych punktach informacji turystycznej w Wielkopolsce, przede wszystkim jednak jego dystrybucja będzie prowadzona podczas zagranicznych imprez targowych i za pośrednictwem Zagranicznych Ośrodków POT. Można go również pobrać w wersji cyfrowej w postaci pliku PDF, a następnie wydrukować, lub – do czego zachęcamy – korzystać na urządzeniach mobilnych. Plik do pobrania tutaj >>> Kempingi w Wielkopolsce, wersja angielska.