Webinarium: Jaką turystykę wiejską wybiorą goście w roku 2022? Trendy i prognozy

Zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas webinarze “Jaką turystykę wiejską wybiorą goście w roku 2022? Trendy i prognozy”, który poprowadzi Aleksandra Klonowska-Szałek, pomysłodawczyni i twórczyni portalu rezerwacyjnego Slowhop.com, który jest jednym z liderów w sprzedaży turystyki wiejskiej, zwłaszcza sektora premium. Udział w szkoleniu jest bezpłatny i dostępny dla każdego. Rozpoczynamy 20 grudnia (poniedziałek) o godzinie 11:00.

Turystyka wiejska zmienia się od kilku lat z “pokoju u rolnika” w miejsca nie ustępujące komfortem pięciogwiazdkowym hotelom. Gospodarze tworzą koncepcje swoich miejsc od A do Z coraz dokładniej słuchając potrzeb gości chętnych na chwilę oddechu od miasta. Jakie miejsca mogą liczyć na gości poza sezonem? Jaki jest “top” rezerwacyjny roku 2021 i na jakie trendy wskazuje?

Na te pytania odpowie osoba doskonale znająca rynek – Aleksandra Klonowska-Szałek, która swoim wystąpieniem zdobyła ogromne uznanie publiczności podczas organizowanej przez nas konferencji turystycznej Turysta 2021, we wrześniu tego roku. Odpowiadając na prośby i pytania uczestników konferencji postanowiliśmy rozszerzyć poruszane wątki, skupiając się zwłaszcza na aktualnych i nadchodzących trendach w agroturystyce i turystyce wiejskiej.

Agenda

  • Turystyka wiejska na nowo – jak wygląda?
  • Top 20 rezerwacji na Slowhopie – podsumowanie roku 2021
  • Wykorzystanie potencjału miejsca na przykładzie najlepszych gospodarzy na Slowhopie
  • Jak zwiększyć atrakcyjność poza sezonem?
  • Trendy w turystyce wiejskiej 2022

Jak dołączyć do spotkania?

Szkolenie będzie miało charakter w 100% online i zostanie zorganizowane za pomocą platformy ClickMeeting. Udział w webinarze jest całkowicie bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rezerwacja w systemie. Maksymalna liczba uczestników, która może wziąć udział w szkoleniu wynosi 100 osób. Rejestracja na webinar jest możliwa do wyczerpania całkowitej liczby miejsc.

Aby zarejestrować swój udział w webinarze prosimy wejść na stronę >>> formularza rejestracyjnego i wypełnić odpowiednie dane. Na podany adres mailowy zostanie przesłany link do udziału w szkoleniu. Prosimy o dołączenie do spotkania na 5 minut przed jego planowanym rozpoczęciem (czyli najpóźniej o 10:55).