Targi IMTM 2021 w Tel Avivie

Wielkopolska Organizacja Turystyczna bierze udział w targach IMTM 2021 w Izraelu, eksponując swoje wirtualne stoisko w ramach polskiego pawilonu, przygotowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Ze względu na trwającą nadal pandemię, targi mają w tym roku charakter hybrydowy. Od 1 marca do 16 czerwca trwają targi online, natomiast w dniach 15 – 16 czerwca 2021 odbędzie się część stacjonarna, na terenie Expo Tel Aviv.

targi imtm tel aviv

Targi IMTM ( International Mediterranean Tourism Market) to czołowa impreza branżowa w regionie Morza Śródziemnego i największe targi turystyczne w Izraelu. W edycji 2021 bierze udział 1870 wystawców z 57 krajów. Polska Organizacja Turystyczna jest na nich obecna od lat, natomiast dla nas jest to pierwszy udział w tej imprezie. Między innymi z tego względu, jak również z powodu znacznych ograniczeń w wyjazdach zagranicznych, zdecydowaliśmy się jedynie na udział w części online. Pozwoli to zbadać rynek i ocenić jego potencjał.

Poza wirtualnym stoiskiem, na którym prezentujemy walory i atrakcje turystyczne Wielkopolski, mamy do swojej dyspozycji platformę do organizacji spotkań, zbierania leadów i budowania sieci kontaktów. Izrael jest rynkiem trudnym, aczkolwiek bardzo perspektywicznym, dlatego liczymy na duże zainteresowanie, zwłaszcza izraelskich touroperatorów, którzy już teraz obsługują przyjazdy do Polski, koncentrując się jednak na innych regionach Polski.