VIII Forum POT-ROT-LOT

Po raz ósmy odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiej Organizacji Turystycznej z reprezentantami Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych. Tym razem Forum odbyło się 7 grudnia, wyjątkowo w formie wirtualnej. Wielkopolskę podczas spotkania reprezentował Artur Krysztofiak, dyrektor Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Forum POT – ROT – LOT to jedna z najważniejszych platform do dyskusji nad stanem i przyszłością polskiej turystyki oraz idealną okazją do wymiany doświadczeń i planowania wspólnych projektów. Wirtualna forma spotkania w żaden sposób nie przeszkodziła ożywionej dyskusji i pozwoliła na omówienie najważniejszych tematów pomimo obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

W trakcie Forum dyrektorzy POT przedstawili założenia strategiczne do planu działań marketingowych na rok 2021 oraz omówili niektóre kampanie POT na rynkach zagranicznych oraz na rynku krajowym. Omówiona została między innymi  kampania „Odpoczywaj w Polsce”, w której braliśmy udział oraz program Polski Bon Turystyczny, realizowany ze wsparciem regionalnych organizacji turystycznych.