Nowi członkowie WOT

Z przyjemnością informujemy, że nasze stowarzyszenie ma dwóch nowych członków. Od grudnia 2019 w szeregi Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej wstępują Centrum Turystyki Kulturowej Trakt oraz Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Decyzję o przyjęciu podjął Zarząd WOT podczas ostatniego w tym roku spotkania.
Centrum Turystyki Kulturowej Trakt to instytucja niezwykle ważna na turystycznej mapie Poznania i Wielkopolski. Zarządza ona Traktem Królewsko – Cesarskim w Poznaniu, czyli głównym miejskim szlakiem turystycznym, prowadzącym przez 1000 lat historii Poznania; oraz jest operatorem ICHOT Bramy Poznania. Ścisła współpraca z Centrum otwiera nowe możliwości promocji turystyki kulturowej w Wielkopolsce oraz doskonale wpisuje się w dotychczasowe działania na Szlaku Piastowskim.
Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu od wielu lat kształci w Poznaniu przyszłe kadry pracujące w turystyce, hotelarstwie oraz branży MICE. To także kuźnia talentów kulinarnych. Współpraca z uczelniami wyższymi i wymiana wiedzy zawsze były dla nas niezmiernie ważne. Liczymy na nowe, świeże pomysły ze strony WSHiG oraz, że nasze doświadczenie i wiedza praktyczną pozwolą jeszcze lepiej kształcić studentów.