GLOBalnie w Katowicach

Trzy dni – od 23 do 25 marca spędziliśmy na Międzynarodowych Targach Turystycznych GLOBalnie w Katowicach. To wydarzenie to ponad 8000 zwiedzających, niemal 7000 m2, powierzchni wystawienniczej, ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Międzynarodowe Targi Turystyczne od ponad dwóch dekad przyciągają do Katowic rzesze zwiedzających i są jedną z największych turystycznych imprez w Polsce.

Nasze stoisko zajęło w tym roku powierzchnię 15 m kw i zawierało w sobie zarówno elementy związane z szeroką i przeglądową promocją naszego regionu, jak również z Wielką Pętlą Wielkopolski. Poza naszymi własnymi publikacjami mieliśmy ze sobą również wydawnictwa dostarczone przez miasto Wągrowiec oraz gminę Trzemeszno. Oczywiście jak zawsze mocno promowane były Szlak Piastowski oraz wielkopolskie dwory i pałace. Sporo zapytań ze strony odwiedzających targi GLOBalnie dotyczyło również możliwości wypoczynku rodzinnego z dziećmi. Jak się okazuje, dla mieszkańców Śląska Wielkopolska jest również ciekawym pomysłem na krótki pobyt w drodze na dłuższy urlop nad Bałtykiem.

Wizyta w Katowicach zamyka nasz wiosenny sezon targowy. Po świętach ruszamy z innymi działaniami, w tym kampaniami promocyjnymi oraz organizacją wyjazdów studyjnych dla dziennikarzy i influencerów. Wrócimy jednak na targi jesienią, kiedy to będziemy uczestniczyć w imprezach zagranicznych.