Współpraca z blogiem Addicted2Travel

Współpraca z polską blogosferą to jeden z naszych priorytetów na lata 2018 – 19. Celem jest wykorzystanie ogromnego potencjału jakim są szybko rozwijające się rodzime blogi i vlogi o tematyce turystycznej, których zasięg i siła oddziaływania znacznie przekracza możliwości oferowane przez wiele tradycyjnych kanałów.

Na początek zaprosiliśmy do wspólnych działań poznańskich blogerów z Addicted2Travel, którzy w umiejętny sposób łączą treści podróżnicze z wątkami parentingowymi. Podróżując z półroczną Emilką pokazują, że turystyka jest dla wszystkich, a zostanie rodzicem nie musi oznaczać skazania na nudne wakacje pakietowe w jednym z popularnych resortów. Ponadto autorzy bloga Addicted2Travel to ludzie zafascynowani Wielkopolską, a przede wszystkim odkrywaniem miejsc znajdujących się nieco poza utartymi szlakami.

Dotychczasowym efektem naszej współpracy są dwa wyjazdy studyjne:

  • W okolice Wielenia, Czarnkowa oraz nad dolinę Noteci
  • W okolice Pyzdr, Lądu i Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego

Na ich podstawie powstały obszerne artykuły na blogu, okraszone serią rewelacyjnych zdjęć, a także liczne wpisy na Facebooku i Instagramie. To oczywiście nie koniec wspólnych działań, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie regularnie pojawiają się relacje z naszych projektów promocyjnych.