Wideo z konferencji Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich

Dla wszystkich zainteresowanych turystyką na obszarach wiejskich, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu, Wielkopolska Organizacja Turystyczna udostępniła nagranie na swoim kanale na YouTube. Cztery dynamiczne prelekcje i dwa niezwykle ciekawe panele dyskusyjne z udziałem ekspertów oraz przedstawicieli Regionalnych Organizacji Turystycznych – tak w skrócie prezentował się program tego wyjątkowego wydarzenia.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w partnerstwie z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczna, Dolnośląską Organizacją Turystyczną i Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną organizowała ogólnopolską konferencję online pn. „Profesjonalizacja usług turystycznych na obszarach wiejskich”. Wydarzenie dedykowane było w szczególności osobom  pracującym w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej, przedstawicielom samorządów, LGD, Lokalnych Organizacji Turystycznych oraz branży turystycznej.

Konferencja odbyła się 26 kwietnia i była transmitowana online. Prowadził ją i moderował dyskusję Hubert Gonera z firmy Landbrand. Podczas wydarzenia zostały poruszone takie tematy jak: racjonalizacja kosztów w prowadzeniu biznesu turystycznego w kontekście kryzysu wywołanego pandemią COVID-19, customizacja i targetowanie oferty turystycznej na przykładzie turystyki kulinarnej, rozwój oferty spa & wellness w obiektach noclegowych i budowanie marki w oparciu o sieciowanie.

Pierwotnie konferencja był transmitowana na żywo za pośrednictwem wybranej przez nas platformy i była dostępna jedynie dla określonej liczby uprzednio zarejestrowanych uczestników. Teraz, każdy może zapoznać się z zagadnienia prezentowanymi przez naszych prelegentów i wątkami poruszonymi podczas dyskusji. Kompletny zapis wydarzenia został zamieszczony w serwisie YouTube. Co więcej, całość materiału została profesjonalnie przetłumaczona na język migowy.