Targi ITTF w Warszawie

Targi Turystyczne wróciły do Warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki, po trzyletniej pandemicznej przerwie – tym razem dzięki współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich i Polskiej Izby Turystyki. Przez trzy dni: od 16 do 18 marca miasta, regiony, sieci hotelowe i touroperatorzy prezentowali swoją ofertę warszawiakom i gościom stolicy. Łącznie 150 wystawców z 30 krajów, w tym oczywiście wspólne stoisko Wielkopolski i Poznania – przygotowane wspólnie z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną.

Wydarzenie otworzyli sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Andrzej Gut-Mostowy oraz prezes Grupy MTP Tomasz Kobierski i prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski. ITTF to nowa impreza bazująca na sprawdzonych już ideach, w tym wykorzystująca doskonałe położenie jakim jest ścisłe centrum Warszawy. Targi mają mieszany charakter, gdzie dwa pierwsze dni przewidziane były na spotkania branżowe dla profesjonalistów, a ostatniego dnia przestrzenie zostały otwarte dla szerokiej publiczności.

Przez trzy targowe dni nasze stoisko odwiedzali liczni goście, zdecydowanie zainteresowani turystyką w Wielkopolsce, naszymi największymi atrakcjami, ale też konkretną ofertą wielkopolskich hoteli, agroturystyk i organizatorów turystyki. Szczególnie miłym akcentem była wizyta na naszym stoisku p. Jacka Bogusławskiego, członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Dziękujemy za duże zainteresowanie rozwojem turystyki w Wielkopolsce!