All Inclusive w Wielkopolsce

Kostaryka, Teneryfa, safari we wschodniej Afryce oraz… Wielkopolska. W takim towarzystwie znalazł się nasz region w najnowszym (wiosna 2022) numerze magazynu podróżniczego All Inclusive. Liczący aż 14 stron artykuł to nie tylko inspiracja i przegląd największych atrakcji Wielkopolski, ale też przewodnik po niezwykłych i inspirujących miejscach oferujących nocleg, doskonałą kuchnię i przede wszystkim najwyższą jakość usług.

All Inclusive to prestiżowy magazyn poświęcony podróżom i turystyce, który koncentruje się na miejscach wyjątkowych, które są zdolne zaspokoić nawet najbardziej wymagających turystów. Liczący 19 tys. egzemplarzy nakład trafia m.in. do prezesów i managerów firm notowanych na GPW, przedsiębiorców zrzeszonych w PIT, managerowie hoteli, organizatorzy eventów czy uczestnicy targów branżowych.

Barbara Tekieli, autorka artykułu, przyznaje, że choć Wielkopolska jest jej doskonale znana i nie raz miała okazję ją odwiedzić, to współpraca z nami podczas zbierania materiałów dała jej jeszcze lepszy wgląd w bogactwo doświadczeń i emocji, jakie oferuje Wielkopolska i zainspirowała do zaplanowania kolejnej tury zwiedzania naszego regionu. Wśród polecanych miejsc na wymarzony wypoczynek znalazły się Kraina 100 Jezior, Przemęcki Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka, Wielka Pętla Wielkopolski i oczywiście miasto Poznań. Swoje miejsce w artykule znalazły też wyjątkowe obiekty z Wielkopolski, w tym Olandia, Folwark Wąsowo, Pestkownica, Lawendowy Ląd czy Folwark Konny Hermanów. Sporo miejsca poświęcono również specjałom kuchni wielkopolskiej, którą najlepiej poznawać odwiedzając restauratorów łączących tradycję z jej nowoczesną adaptacją. Liczymy, że dzięki tej współpracy apetyt na Wielkopolskę i jej smaki będzie jeszcze większy!

Magazyn dostępny jest również w wersji online >>> All Inclusive, wiosna 2022