Przewodnik: Szlaki kajakowe w Wielkopolsce

Choć to dopiero początek stycznia to jesteśmy już gotowi na sezon kajakowy 2022! Z drukarni przyjechał właśnie nasz najnowszy przewodnik po najpopularniejszych szlakach kajakowych Wielkopolski. To solidna podstawa do planowania aktywnego wypoczynku w naszym regionie i zestaw niezastąpionych wskazówek dla początkujących kajakarzy.

W przewodniku Szlaki kajakowe w Wielkopolsce proponujemy 14 najciekawszych szlaków o różnym stopniu trudności. Co do zasady jednak nasza najnowsza publikacja skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Dlatego też została wzbogacona o rozdziały poświęcone ABC kajakarstwa, w tym bezpieczeństwu na rzece, planowaniu spływu oraz niezbędnemu ekwipunkowi. Turysta znajdzie tu również kontakt do wypożyczalni kajaków, organizatorów spływów, jak również wskazówki dotyczące polecanych miejsc noclegowych w pobliżu szlaku.

przewodnik Szlaki kajakowe w Wielkopolsce

Podobnie jak wszystkie pozostało foldery wydawane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, również przewodnik Szlaki kajakowe w Wielkopolsce jest całkowicie bezpłatny. Publikacja dostępna będzie w wybranych punktach informacji turystycznej, podczas wydarzeń plenerowych, w których bierzemy udział, a także w wersji cyfrowej do pobrania z naszej strony.

Autorzy: Krzysztof Michalski, Forestowo.pl
Redakcja: Anna Brykalska
Wydawca: Wielkopolska Organizacja Turystyczna
Liczba Stron: 54
Format: A5
ISBN: 978-83-63729-02-8