Nowy spot Wielkopolski

Wielkopolska jako miejsce gościnne, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i gdzie każdy może czuć się swobodnie – to myśl przewodnia nowego spotu promocyjnego naszego regionu, którego premiera odbyła się w tym tygodniu.

 

Spichlerz Jarocin
Pyzdry WPW
Parowozownia Wolsztyn
Olandia
Klip został zrealizowany w 8 charakterystycznych dla Wielkopolski lokacjach. Są to kolejno: Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie, Gród Pobiedziska na Szlaku Piastowskim, Parowozownia w Wolsztynie, Olandia w Krainie Stu Jezior, Katedra w Poznaniu, Kopalnia Soli w Kłodawie, Wielka Pętla Wielkopolski w Pyzdrach oraz Zamek w Gołuchowie. W miejscach tych poznajemy zróżnicowanych bohaterów o rozmaitych zainteresowaniach i wymaganiach dotyczących wypoczynku.
Kłodawa
Katedra Poznań
Gród pobiedziska
Gołuchów
Spot został zmontowany w czterech wersjach (45, 30, 15 i 5 sekund) i będzie dystrybuowany w telewizji, kinach, pojazdach transportu zbiorowego, na platformach VOD oraz na YouTubie. Klip został wyprodukowany przez TV ASTA, a za jego scenariusz odpowiada Maciej Grochowski z Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

Zachęcamy do jak najszerszego udostępniania produkcji. Poniżej linki do spotu na YouTubie i w mediach społecznościowych.

YouTube: https://youtu.be/48dmvhXOKs8

Facebook: https://fb.watch/7btScm38ZH/

Instagram: https://www.instagram.com/p/CSJgms8oO2h