Piknik nad Odrą w Szczecinie

W dniach 19-20 czerwca uczestniczyliśmy w jednej z największych imprez plenerowych w regionie zachodniopomorskim – Pikniku nad Odrą. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz mieszkańców Szczecina, jednak jego marka i rozpoznawalność przyciągają gości z całego województwa, jak i odwiedzających z Niemiec.

W ramach MARKET TOUR, jednej z wydzielonych stref Pikniku nad Odrą, promowaliśmy Wielkopolskę, skupiając się na naszych markowych produktach – Wielkiej Pętli Wielkopolski i Szlaku Piastowskim, oraz na północnej części regionu, która znajduje się najbliżej Szczecina i jest świetną opcją na weekendowe wycieczki dla mieszkańców tej części Polski. Na naszym stoisku znalazły się także foldery przesłane przez członków WOT. Najwięcej pytań otrzymaliśmy o propozycje weekendowych wycieczek, szlaków rowerowych oraz podróży z dziećmi. Stoisko wzbogacone było o animacje dla najmłodszych – balony z logotypem WOT, modelowane balony oraz bańki mydlane.

Zachodniopomorskie, a w szczególności Szczecin posiadający dobre połączenie komunikacyjne z Wielkopolską to interesujący i obiecujący rynek na kolejne działania promocyjne.