Majówka w magazynie Sukces po Poznańsku

Camperem a może pod namiot? Nad jeziorem w leśnym zaciszu czy może zupełnie na wodzie – płynąc housboatem po Wielkiej Pętli Wielkopolski? W majowym wydaniu magazynu Sukces Po Poznańsku znalazła się dwustronicowa rozkładówka Randka z panem majem w której sprawdzamy najlepsze pomysły na majówkę w Wielkopolsce. To kolejny z cyklu przygotowanych przez nas artykułów krajoznawczych, powstających we współpracy z wydawcą magazynu – Grupą MTP.

Autorka tekstu, Daria Miedziejko z WOT, prezentuje przegląd najciekawszych opcji na udany majowy wypoczynek w Wielkopolsce. Tym razem skupia się nie na bogactwie kulturowym regionu, ale na turystyce aktywnej, kontakcie z naturą i opcjami wypoczynku z dala od zgiełku miasta.

Pełen tekst artykułu przeczytasz online na stronie Sukcesu po Poznańsku.

Sukces po poznańsku to magazyn skierowany zarówno do poznaniaków, jak i osób, które przyjeżdżają do Poznania i tu zostają. Sami twórcy określają go jako magazyn lajfstajlowy, jednak zakres tematyczny jest znacznie szerszy – biznes i inwestycje, kultura, a także turystyka. Na łamach znaleźć można wywiady ze ciekawymi poznaniakami, poznać bieżące trendy w modzie czy prześledzić sylwetki osób będących ucieleśnieniem sukcesu po poznańsku. Magazyn ukazuje się w wersji drukowanej w nakładzie 5000 egzemplarzy, dystrybuowanych bezpłatnie w wybranych lokalizacjach, jak i dostępnych w prenumeracie, oraz w wersji cyfrowej. Tę ostatnia notuje około 100 000 wyświetleń dla każdego numeru.