Wielkopolska na targach Fiets en Wandelbeurs w Holandii

Po udziale w kilku wirtualnych wydarzeniach targowych B2B przyszła pora na pierwsze targi turystyczne online skierowane zarówno do turystów indywidualnych, jak również przedstawicieli mediów oraz holenderskiej i belgijskiej branży turystycznej. Targi Fiets en Wandelbeurs Online Experience 2021 odbędą się w dniach 23-24 kwietnia i zastąpią targi organizowane corocznie w lutym w Utrechcie w Niderlandach i w Gandawie w Belgii.

 

Targi Fiets en Wandelbeurs Online Experience oferują odwiedzającym mnóstwo możliwości do poszukiwania inspiracji na wyjazdy związane z turystyką rowerową i wędrowną. Wielkopolska będzie promować się na polskim stoisku, dzięki współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie. Będziemy udzielać informacji o naszym regionie i możliwościach aktywnego wypoczynku. W programie targów znalazła się także nasza prezentacja o wielkopolskich szlakach rowerowych. W jej trakcie turyści oraz touroperatorzy z Holandii będą mogli poznać trasy i atrakcje turystyczne znajdujące się w pobliżu, a po jej zakończeniu została przygotowana sesja pytań i odpowiedzi. W trakcie spotkania networkingowego przedstawiciele firm turystyki przyjazdowej z naszego regionu będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów i przedstawienia swojej oferty.Naszą prezentację można również obejrzeć na naszym kanale na You Tube

Dodatkowo ZOPOT w Amsterdamie przygotował szereg działań promocyjnych online skierowanych do publiczności odwiedzającej corocznie targi Fiets en Wandelbeurs. O Wielkopolsce dowiedzą się m.in. z artykułów, newsletterów oraz wpisów w mediach społecznościowych. Jeszcze przed targami na holenderskiej stronie poland.travel ukazał się nowy artykuł o najciekawszych szlakach rowerowych w Wielkopolsce. Liczymy, że efektem podjętych działań będzie większa liczba holenderskich turystów na naszych szlakach.