Nowy system dystrybucji materiałów promocyjnych

Łatwy dostęp do informacji turystycznej to jeden z naszych priorytetów. Serwisy internetowe, social media, wsparcie dla rozwoju sieci punktów IT – to tylko niektóre z podejmowanych działań. Najnowszy element w naszym portfolio – stojaki na materiały promocyjne – jest połączeniem prostoty i skuteczności. Dystrybuowane i instalowane w wybranych atrakcjach turystycznych, muzeach i hotelach zapewnią łatwy dostęp do materiałów drukowanych, tak naszych jak i publikowanych przez naszych partnerów.

stojaki wot

W pierwszym etapie projektu rozdysponujemy 11 dużych stojaków typu wieża (podłogowych) i 6 małych stojaków biurkowych. Zostaną one przekazane bezpłatnie wybranym firmom i instytucjom, wyłonionym jako partnerzy dla pilotażowej część projektu. W kolejnych etapach liczba ich będzie zwiększana, tak aby możliwe wiele miejsc wyposażyć w nasze nośniki. Stojaki mogą być zasilane zarówno naszymi materiałami drukowanymi, materiałami dostarczanymi do nas przez członków WOT, jak i publikacjami własnymi miejsce, w którym zostaną ustawione. Istotne jest to, że wszystkie posiadają branding wielkopolska.travel. Wspiera nasze starania mające na celu wzmocnienie marki turystycznej Wielkopolski oraz zwiększenie wolumenu odwiedzających nasze serwisy internetowe i kanały w social mediach – wszystkie działające pod marką wielkopolska.travel.

Przez najbliższe miesiące będziemy monitorować wykorzystanie nowego narzędzia. Jeśli etap pilotażowy okaże się sukcesem, wówczas będziemy zbierać zgłoszenia firm i instytucji chętnych do połączenia do naszego nowego projektu.