Wielkopolska na targach WTM w Londynie

Londyńskie targi World Travel Market (WTM) to jedna z wiodących imprez targowych dla europejskiej i światowej branży turystycznej. W tym roku ze względu na epidemię COVID-19 wydarzenie ma charakter w pełni wirtualny, ale nie przeszkodzi to spotkać się profesjonalistom z całego świata. W dniach 9-11 listopada my również tam będziemy z naszym wirtualnym stoiskiem, będącym częścią wirtualnego polskiego pawilonu przygotowanego przez POT.

Targi WTM obchodzą w tym roku 40 rocznicę powstania. Od 1980 roku co roku gromadzą około 50 tys. wystawców, kupujących i przedstawicieli mediów. Tegoroczna edycja została całkowicie przeniesiona do Internetu i choć nic nie zastąpi kontaktu twarzą w twarz to nadal jest to doskonała okazja na zainteresowanie ofertą Wielkopolski touroperatorów z całego świata. Według informacji od organizatorów, w tym roku zarejestrowanych jest ponad 5 tysięcy wystawców. Zespół Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej będzie w trakcie serii spotkań online rozmawiał z touroperatorami specjalizującymi się w turystyce przyjazdowej do Europy, przedstawicielami agencji turystycznych oraz dziennikarzami i blogerami podróżniczymi.

Tagi WTM to także liczne sesje konferencyjne, prezentacje oraz debaty, wszystkie transmitowane online i dostępne dla każdego z uczestników targów. To doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami i najnowszymi komentarzami przedstawicieli branży turystycznej i hotelarskiej.