#CzasNaPolske w magazynie Wiadomości Turystyczne

#CzasNaPolske to hasło przewodnie wydania specjalnego magazynu Wiadomości Turystyczne, który ukaże się na początku czerwca, a w którym znalazł się artykuł promujący turystykę aktywną w Wielkopolsce.

Polska jest atrakcyjna turystycznie – właściwie trudno znaleźć kogokolwiek w branży, kto temu zaprzeczy. Po kryzysie wywołanym koronawirusem jako pierwsza ma się odbudowywać turystyka krajowa. Dlatego też cały magazyn specjalny poświęcony jest własnie turystyce krajowej. Obejmuje zarówno analizę trendów, które będą dominować w turystyce latem 2020 roku, przegląd reakcji i decyzji podjętych przez wiodących touroperatorów, a także prezentację krajowych atrakcji i walorów turystycznych.

W ramach ostatniego z tematów w magazynie znalazła się również promocja Wielkopolski, w postaci przygotowanego przez nas artykułu. Nacisk położyliśmy na turystykę aktywną oraz wypoczynek z dala od miasta, co jak wskazują eksperci, będzie w tym sezonie jednym z głównym motorów ruchu turystycznego. W artykule znaleźć można informację na temat Wielkiej Pętli Wielkopolski, dalekobieżnych szlaków rowerowych oraz wypoczynku w obiektach turystyki wiejskiej. Te ostatnie oferują często standard i atrakcje przewyższające te znane z popularnych kurortów nadmorskich, jednocześnie zapewniając kameralną atmosferę oraz relaks z dala od tłumów i miejskiego zgiełku.

Cały numer specjalny Wiadomości Turystycznych jest dostępny online.