Artykuł w Sukcesie po Poznańsku

W ramach realizowanej przez nas akcji pod hasłem “Doczekaliśmy się!” w czerwcowym numerze magazynu Sukces Po Poznańsku ukazał się artykuł poświęcony wypoczynkowi w Wielkopolsce, skierowany do mieszkańców aglomeracji poznańskiej.

sukces po poznańsku

Mikroturystyka, krótkie wyjazdy weekendowe, poszukiwanie miejsc niezatłoczonych oraz bliski kontakt z naturą to w okresie wychodzenia z pandemii COVID-19 spodziewane dominujące trendy w turystyce. Wychodząc im naprzeciw w artykule prezentujemy zbiór pomysłów na wypoczynek w miejscach położonych w promieniu do 100 km od Poznania, oferujących jednocześnie najwyższy standard obsługi i szereg atrakcji towarzyszących.

Sukces po Poznańsku to miejski magazyn lifestylowy, skierowany do mieszkańców aglomeracji poznańskiej i osób odwiedzających stolicę Wielkopolski. Zakres poruszanych tematów obejmuje życie kulturalne i społeczne miasta, turystykę i rozwój gospodarczy miasta. Dystrybuowany jest bezpłatnie w kilkuset punktach na terenie miasta, jak również jest dostępny w wersji online. Również z naszym artykułem można się zapoznać zaglądając do e-wydania magazynu Sukces po Poznańsku.