Konferencja Turysta 2020 przeniesiona na październik!

W związku z ogłoszonymi w przeciągu ostatnich dni decyzjami władz państwowych i samorządowych oraz publikowanymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego zdecydowaliśmy o przeniesieniu konferencji TURYSTA 2020 na 6 października 2020 roku.

Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja w Polsce i Europie zacznie się stabilizować, a wszelkie ograniczenia dotyczące wydarzeń publicznych przestaną obowiązywać. Chcielibyśmy, aby nasza konferencja była prawdziwym świętem wielkopolskiej turystyki i najważniejszą w ciągu roku okazją do spotkania profesjonalistów branży turystycznej. Dlatego też wierzymy, że termin październikowy pozwoli na organizację wydarzenia w znacznie bardziej sprzyjającej atmosferze.

Wszystkie zgłoszenia i opłaty przesłane do tej pory pozostają w mocy, zatem osoby które kupiły już bilet na termin kwietniowy mogą zachować go i wykorzystać w październiku. Gdyby jednak któryś ze zgłoszonych uczestników chciał anulować rezerwację, to oczywiście jest to możliwe i to przy 100% zwrocie poniesionych kosztów. Zachęcamy jednak do zatrzymania biletów, gdyż ich ważność jest bezterminowa. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kontakt@wot.org.pl.