Targi Tour Salon 2020

Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, organizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich, to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży turystycznej w Polsce. Od ponad 30 lat wspierają i integrują branżę turystyczną, dostarczają inspiracji i stwarzają warunki dla najlepszej promocji oferty turystycznej. Tour Salon to miejsce, gdzie spotykają się hotelarze, touroperatorzy, managerowie parków rozrywki, przedstawiciele samorządów i organizacji turystycznych. To okazja do budowania sieci współpracy, zdobywania nowej wiedzy i nawiązywania kontaktów. Przede wszystkim to jednak okazja do bezpośredniego spotkania z turystami i możliwość zaprezentowania pełnego spektrum swojej oferty. Poprzednią edycję targów odwiedziło 40 tys. zwiedzających, na których czekało blisko 200 wystawców.

tour salon key visual

Tegoroczna edycja targów Tour Salon została objęta patronatem Prezesa Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Oczywiście, jak co roku Wielkopolska będzie miała też swoje stoisko targowe. Na powierzchni 24 m kw. prezentować będziemy atrakcje turystyczne całego regionu, jak również ofertę przygotowaną przez naszych członków i partnerów. Jedynym współwystawcą będzie Hessen Agentur, reprezentująca region partnerski Hesję (Niemcy). Serdecznie zachęcamy jednak wszystkich członków naszego stowarzyszenia do współtworzenia naszego stoiska poprzez przekazanie nam materiałów promocyjnych. Gwarantujemy ich ekspozycję przez wszystkie dni targów, lub do wyczerpania zapasów. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

Festiwal Śladami Marzeń

TOUR SALON to nie tylko impreza w klasycznym wydaniu, ale także imponujący pakiet wydarzeń towarzyszących. Spośród nich na szczególną uwagę zasługuje Festiwal Podróżników Śladami Marzeń. To autorski projekt Jaśminy i Tomasza Labus, który na dobre wpisał się do kalendarza wszystkich pasjonatów podróży. Przez trzy festiwalowe dni będzie można odwiedzić wszystkie kontynenty, spotkać niezwykłych ludzi napędzanych pasją oraz wysłuchać niesamowitych przygód z dalekich i bliskich krain. Nieważne, czy szukacie inspiracji na kolejną wyprawę, czy po prostu chcecie zagłębić się w fascynujący świat podróży – nie może was tam zabraknąć.

Śladami Marzeń

Festiwal odbędzie się w Poznań Congress Center, gdzie na żądnych podróżniczych wrażeń uczestników będzie czekało ponad 800 miejsc siedzących. Wejście na Festiwal Śladami Marzeń jest możliwe z biletem wstępu na targi Tour Salon. Organizatorzy zachęcają do zakupu karnetu, który zapewnia wstęp przez wszystkie trzy dni imprezy. Dodatkowo płatne są warsztaty, organizowane w trakcie festiwalu. Do wyboru będą między innymi warsztaty fotograficzne, survivalowe, pisania książek czy szybki kurs crowdfundingu. Pełną ofertę warsztatów można przejrzeć na stronie rezerwacyjnej.