Dołącz do akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny

Zbliża się wiosenna edycja Polska Zobacz więcej – Weekend za Pół Ceny, przygotowana przez Polską Organizację Turystyczną i Ministerstwo Rozwoju. To ogólnopolska akcja, w której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 r. To nie tylko doskonały pomysł na wydłużenie sezonu turystycznego, ale też dobra okazja na promocję na rynku ogólnopolskim. Dlatego też zapraszamy wszystkie podmioty z branży turystycznej z Wielkopolski (zarówno przedsiębiorców, jak i instytucje kultury czy sportu) do przyłączenia się do akcji.

Udział w akcji jest bezpłatny, jedynym warunkiem jest przygotowanie specjalnej oferty w obniżonej cenie, która będzie obowiązywać przez cały weekend objęty akcją. W zamian otrzymuje się bardzo wymierną promocję oraz udział w ogólnopolskim wydarzeniu tworzącym synergię pomiędzy przedsiębiorstwami. O akcji szeroko informują zarówno media ogólnopolskie, jak i lokalne. Polska Organizacja Turystyczna przeprowadzi też kampanię reklamową w Internecie i środkach transportu m.in. w pociągach PKP Intercity czy autobusach PKS Polonus. Po raz pierwszy też akcja Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny przekroczy granice i będzie promowana na dziesięciu rynkach, z których do Polski przyjeżdża ponad 2/3 turystów zagranicznych. Poza naszymi sąsiadami: Białorusią, Czechami, Litwą, Niemcami, Rosją, Słowacją i Ukrainą informacja dotrze także do turystów z Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Aby zostać jednym z partnerów akcji należy najpierw przygotować stosowną ofertę, a następnie zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej i wypełnić znajdujący się na niej formularz. Całość nie powinna zająć więcej jak 15 minut. Ostatnim etapem będzie wypełnienie krótkiej ankiety, w której organizator pyta, skąd dowiedzieliście się o akcji. Warto zaznaczyć, że informacja ta pochodzi właśnie z naszej strony internetowej, jako że najlepiej reprezentowane województwo może liczyć na spory bonus promocyjny!