Ferie w Wielkopolsce na antenie TVP3 Poznań

Ferie zimowe – długo oczekiwany przez wszystkich uczniów czas relaksu i odpoczynku od szkoły potrwają w Wielkopolsce potrwają od 27 stycznia do 9 lutego. O tym jak je zagospodarować w ciekawy i niestandardowy sposób opowiadał w programie Witaj Wielkopolsko na antenie TVP3 Poznań dyrektor biura WOT Artur Krysztofiak.

Jak się okazuje, możliwości na ferie w Wielkopolsce jest naprawdę sporo, a brak gór i ośnieżonych stoków w niczym nie przeszkadza. Wśród propozycji pojawiły się między innymi wycieczka pociągiem ciągniętym przez parowóz z Parowozowni Wolsztyn, emocjonująca wizyta na ściance wspinaczkowej w kościańskiej wieży ciśnień czy też podziemna trasa turystyczna w Kopalni Soli w Kłodawie. W pakiecie pomysłów na ferie nie mogło tez zabraknąć bogatej oferty, którą na ten czas przygotowało wiele muzeów i obiektów kultury.

To jednak nie wszystkie akcje medialne w ostatnim czasie. Ferie w Wielkopolsce były głównym tematem wywiadów udzielonych w styczniu dla Radia ZET i Melo Radia. Warto zaznaczyć, że Radio ZET jest wiceliderem wśród ogólnopolskich stacji radiowych pod względem słuchalności (14% wg badania Millward Brown). Opcji na wypoczynek w naszym regionie wystarczyłoby aby wypełnić niejeden program, mamy więc nadzieję, że udało się nam wzbudzić zainteresowanie słuchaczy.

Więcej pomysłów można znaleźć w artykule Ferie w Wielkopolsce na portalu wielkopolska.travel, natomiast pełne wydanie programu Witaj Wielkopolsko obejrzysz na stronie TVP3.

artur krysztofiak