Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Rozpoczęła się druga edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów, organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Każdy region reprezentuje jeden bloger lub blogerka (najlepiej, jeśli jest to osoba zamieszkała w danym województwie), której zadaniem jest przygotowanie we współpracy z miejscową Regionalną Organizacją Turystyczną wyprawy po danym regionie i opisanie go w trzech artykułach na prowadzonym przez siebie blogu.

W tym roku Wielkopolskę reprezentuje Agnieszka Ptaszyńska, autorka bloga Zależna w Podróży. We współpracy z nami postanowiła wraz z córką Korą przemierzyć niemal całą Wielkopolską Drogę Świętego Jakuba – od Gniezna do Leszna i granicy z Dolnym Śląskiem. Po drodze będzie szukać nie tylko obiektów związanych z tradycją pielgrzymek do Santiago de Compostela, ale przede wszystkim szukać interesujących miejsc, wciągających opowieści i ciekawych ludzi. Na bazie tego powstaną trzy artykuły: o odcinku z Gniezna, przez Puszcze Zielonkę do Poznania, o samym Poznaniu oraz o odcinku z Poznania do Leszna. Oczywiście możecie też śledzić postępy jakie robią Agnieszka i Kora na jej fanpejdżu.

Zachęcamy też wszystkich do głosowania na Agnieszkę i jej bloga Zależna w Podróży na stronie Mistrzostw. Każdego dnia można oddać po jednym głosie, a będą one bardzo ważne przy wyłonieniu zwycięzcy zabawy. Pozostałe czynniki to zaangażowanie użytkowników oraz oceny kapituły konkursowej.

Trzymajcie kciuki za Agnieszkę i wspierajcie ją swoimi głosami!