Artur Krysztofiak nowym dyrektorem WOT

Wielkopolska Organizacja Turystyczna wchodzi w nowy okres swojej działalności. Od 1 lipca 2019 roku obowiązki dyrektora przejmuje Artur Krysztofiak. Zastąpi on na tym stanowisku Ewę Przydrożny, która po 15 latach pracy dla WOT przechodzi na emeryturę.

Nowy dyrektor jest od wielu lat związany tak z zarządzaniem w turystyce, jak i z administracją samorządową. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach, jak również wiele lat koordynował turystykę w Związku Międzygminnym „Puszcza Zielonka” oraz był członkiem Zarządu Klastra Turystycznego „Szlak Piastowski w Wielkopolsce”. Wcześniej zajmował się promocją w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie a następnie w Urzędzie Miasta i Gminy w Pobiedziskach, gdzie również pełnił funkcję rzecznika prasowego. Na swoim koncie ma także 2 lata pracy w Organizacji Turystycznej Szlak Piastowski.

Artur Krysztofiak, z zawodu dziennikarz, związany był niegdyś z lokalną redakcją telewizyjną i radiową w Gnieźnie. Jest autorem wielu publikacji i opracowań o tematyce turystycznej. Społecznie do niedawna prezes Stowarzyszenia Odnowiciel.

Liczymy, że pod nowym kierownictwem Wielkopolska Organizacja Turystyczna będzie rozwijać się jeszcze szybciej, umacniając pozycję naturalnej platformy do współpracy na rzecz turystyki w Wielkopolsce.

Jednocześnie pragniemy podziękować pani Ewie Przydrożny za wiele lat pracy dla Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, wszystkie odniesione sukcesy i zrealizowane projekty oraz wydatny wkład w budowanie siły i marki naszego stowarzyszenia.