Produkcja filmu na rynek skandynawski

Slow tourism w Puszczy Drawskiej i Noteckiej, aktywny wypoczynek, wielkopolskie smaki i wszystkie urokliwe zakątki Poznania – tak w dużym zarysie wyglądać będzie film o Poznaniu i Wielkopolsce, który pomagaliśmy zrealizować, wspólnie z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną. Produkcja przeznaczona będzie na rynek skandynawski i powstaje na zlecenie ZOPOT w Sztokholmie.

Przez pięć dni gościliśmy ekipę złożoną z filmowców i blogerów, którzy w filmie użyczą swoich twarzy. Ekipę bardzo międzynarodową, gdyż osoby te przyjechały do nas z Norwegii, Danii i Szwecji. Zdjęcia realizowane były w Puszczy Noteckiej i w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, w Dworze Dębogóra k. Wielenia, na ulicach Czarnkowa i w Szwajcarii Czarnkowskiej oraz – co oczywiste – w Poznaniu, w tym w Rogalowym Muzeum Poznania, Bramie Poznania i na Ostrowie Tumskim.

Dodatkowym efektem są treści publikowane na blogach i w social mediach blogerek biorących udział w wizycie studyjnej. Więcej dowiecie się przeglądając ich profile w social mediach i blogach: Adaras (Ida Eriksson), Camilla Bonderiis, Janicke Borgen Hansen. Koniecznie dajcie im lajka lub serduszko!