Majówka w Wielkopolsce w Radio Emaus

Najlepsze pomysły na majówkę w Wielkopolsce, w tym podróże po Szlaku Piastowskim, malownicze szlaki kajakowe, łodzie na Wielkiej Pętli Wielkopolski, a także najciekawsze wielkopolskie sanktuaria – o tym będzie można się dowiedzieć z serii programów, które przygotowaliśmy wspólnie z Radiem Emaus.

Radio Emaus należy do jednych z chętniej słuchanych rozgłośni regionalnych w Wielkopolsce, a profil radia zapewnia sporo miejsca w ramówce na programy tematyczne i rozmowy z gośćmi w studio. Szczególnie warto posłuchać audycji Dookoła Świata, prowadzonej przez Macieja Gładysza. Choć często goszczą w niej miejsca odległe, czasem nawet egzotyczne, to nie brakuje miejsca na pomysły na krótkie weekendowe czy wręcz popołudniowe wycieczki. To już kolejny raz kiedy mogliśmy podzielić się ze słuchaczami inspiracjami na zwiedzanie Wielkopolski.

Najnowsze wydanie magazynu w każdy wtorek o godzinie 17:30. Programów poświęconych naszemu regionowi posłuchacie szczególnie w okresie poprzedzającym tegoroczną majówkę. Radio Emaus dostępne jest na wybranych częstotliwościach w całej Wielkopolsce, a także online w playerze na stronie internetowej.