Wielkopolska na targach ITB

Od 9 do 12 marca Wielkopolska Organizacja Turystyczna bierze udział w targach turystycznych ITB w Berlinie – jednej z największych i najważniejszych imprez dla branży turystycznej na świecie. W tym roku, ze względu na nadal trwające zagrożenie pandemiczne, wydarzenie odbywa się wyłącznie online.

Wielkopolska ze swoim wirtualnym stoiskiem wystawia się w polskim pawilonie narodowym, przygotowanym przez Polską Organizację Turystyczną. Prezentujemy na nim wszystko, co w Wielkopolsce najciekawsze, w tym turystykę aktywną, city breaki oraz turystykę kulinarną.

ITB 2021
Wirtualne rozmowy podczas targów ITB 2021

Tegoroczna impreza ma charakter odmienny niż poprzednie edycje. Do tej pory targi ITB były imprezą otwartą, w której udział brała szeroka publiczność. Edycja online wymusiła zmianę tej formuły na targi typu B2B. Dlatego też i nasza oferta zmieniła się, aby dopasować do odbiorcy. Na targach skupiamy się na networkingu i budowaniu sieci kontaktów. Naszymi najważniejszymi partnerami są touroperatorzy zainteresowani rozwijaniem oferty w Polsce i Europie Środkowej influencerzy, którzy pomogliby dotrzeć z przekazem do indywidualnych odbiorców zagranicznych.