Dzień Dobry TVN w Wielkopolsce

Camper to nie tylko wolność, ale jak się okazuje również wygoda. Jak zwiedzać Wielkopolskę takim domem na kółkach sprawdzał w ostatni weekend Michał Cessanis z Dzień Dobry TVN, przygotowując kolejną turystyczną relację z najciekawszych miejsc w Polsce. Razem z nim i jego ekipą odwiedziliśmy Osieczną, Gostyń i Pyzdry.

W każdym weekendowym wydaniu Dzień Dobry TVN Michał Cessanis, znany również z pisania na łamach National Geographic, przygotowuje materiał z najciekawszych miejsc w Polsce, udowadniając że nawet czas pandemii nie jest stracony dla turystyki. Tym razem ekipa TVN przyjechała do Wielkopolski. Podczas przygotowanej przez nas dwudniowej wizyty odwiedziliśmy Muzeum Młynarstwa w Osiecznej, bazylikę w Gostyniu oraz Pyzdry. Motywem przewodnim był camper, którym Michał podróżował po Wielkopolsce. To jednak nie jedyny mobilny dom, który wystąpi w programie. Na marinie w Pyzdrach ekipa przesiadła się na house boat, aby pokazać widzom jak można spędzić urlop na Wielkiej Pętli Wielkopolski.


Emisja programu jest zaplanowana na weekend 17-18 kwietnia, oczywiście na antenie Dzień Dobry TVN. Program będzie również dostępny na platformie Player.pl (dostęp płatny).

To jednak nie koniec naszej współpracy! Jest spora szansa, że Michał Cessanis i Dzień Dobry TVN przyjadą do nas ponownie latem.