Druga edycja konkursu “Czekamy na Was”

Polska Organizacja Turystyczna ogłosiła start drugiej edycji konkursu “Czekamy na Was!”, którego celem jest promocja polskich produktów turystycznych oraz zachęta do skorzystania z wypoczynku w kraju po zakończeniu okresu izolacji społecznej. Nagrodą w konkursie jest promocja zwycięskich produktów turystycznych przez Polską Organizację Turystyczną. Zachęcamy wszystkich przedstawicieli branży turystycznej z Wielkopolski do wzięcia udziału w konkursie. To duża szansa na dodatkową promocję naszego regionu.

Zasady udziału

W konkursie brać mogą wszyscy oferujący szeroko pojęte produkty turystyczne: obiekty noclegowe, atrakcje, muzea, destynacje, gminy, organizacje turystyczne itp. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu o długości od 15 do 30 sekund, zachęcającego do odwiedzenia obiektu po zakończeniu okresu izolacji społecznej. Motywem przewodnim zadania konkursowego jest hasło: „Czekamy na Was!”. Kapituła Konkursu wybierze 5 najlepszych prac. Oceniana będzie ich jakość oraz kreatywność. Każdy uczestnik konkursu ma prawo do zgłoszenia jednego filmu.

Regulamin konkursu na stronie internetowej POT.

Termin i sposób nadsyłania prac

Konkurs rozpoczyna się w poniedziałek 15 lutego br., prace zgłaszać można do 28 lutego br.

Film konkursowy należy przesłać za pomocą jednego z dwóch następujących narzędzi do przesyłania plików: wetransfer.com lub filemail.com, w polu nadawcy wpisując swój adres mailowy, w polu odbiorcy wpisując adres konkurs@pot.gov.pl oraz uzupełnić formularz zgłoszenia o tytuł filmu i nazwę miejscowości i województwa, w którym świadczona jest usługa turystyczna przedstawiona w filmie.

Nagrody

Nagrodą konkursową jest kampania promocyjna obejmująca prezentację nagrodzonych filmików na profilach mediów społecznościowych POT (Facebook, Instagram, Linkedin i Twitter) w tym płatną kampanię na profilu facebookowym polska.travel. Termin i sposób realizacji kampanii promocyjnej określa POT.