Zagraniczne targi turystyczne

Vakantiebeurs Utrecht, 11-16 stycznia 2011

Zapraszamy do promocji Państwa oferty turystycznej podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Vakantiebeurs w Utrechcie w Holandii, które odbędą się w dniach 11-16 stycznia 2011r. Prezentacją atrakcji turystycznych Wielkopolski i Poznania na targach w Utrechcie wzorem ostatnich pięciu lat zajmuje się Wielkopolska Organizacja Turystyczna występująca w ramach Polskiego Stoiska Narodowego.

Międzynarodowe Targi Turystyczne Vakantiebeurs w Utrechcie należą do największych tego typu imprez w Królestwie Niderlandów. W roku ubiegłym zgromadziły grubo ponad 100 tys. zwiedzających oraz 1.600 wystawców z całego świata. Oferta wydawnicza naszego regionu, na czele z nowym folderem WOT pt. „Campingi w Wielkopolsce” w holenderskiej wersji językowej została bardzo dobrze przyjęta.

Przygotowując ofertę wydawniczą na targi w Utrechcie, proszę o uwzględnienie faktu, że turyści holenderscy to mobilni amatorzy przyrody. Często podróżują własnymi samochodami z przyczepą i wybierają noclegi na campingach. Zgłaszają zainteresowanie wielkopolskimi zabytkami, kulturą oraz możliwością aktywnego wypoczynku. Dlatego oczekujemy od Państwa w szczególności: map, broszur (tylko w j. angielskim) nt. szlaków rowerowych, konnych i pieszych, informatorów nt. atrakcji.

Koszty udziału - wyłożenie materiałów informacyjnych na ladzie wojewódzkiej:

- samorządy                                        350 zł + VAT = 430,50 zł
- samorządy – członkowie WOT        bezpłatnie (pod warunkiem dostarczenia materiałów wyłącznie w j. angielskim)

Samorządy zainteresowane udziałem proszę o dopełnienie następujących formalności:
- Przesłanie wypełnionej deklaracji uczestnictwa najpóźniej do 7 grudnia 2010r. na adres e-mail: karolina.logasz@wot.org.pl
- Opłacenie należności na podstawie otrzymanej faktury VAT
- Dostarczenie do Biura WOT przy ul. 27 Grudnia 17/19 w Poznaniu, pokój 508 materiałów informacyjnych wyłącznie w języku angielskim w nieprzekraczalnym terminie do 13 grudnia 2010r. godz. 16.00 Paczki z materiałami proszę opisać w następujący sposób: „nazwa podmiotu, Utrecht”

Wszelkie pytania proszę kierować do pani Karoliny Łogasz, specjalisty ds. PR i promocji: karolina.logasz@wot.org.pl, tel. 61 66 45 243.
 

Pozostałe