Zagraniczne targi turystyczne

Wielkopolska na Międzynarodowych Targach TurystycznychBOOT HOLLAND w Leeuwarden ( Holandia) które odbędą się w dniach 7 ? 12 luty 2014r - INFORMACJE I ZGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję, że Wielkopolska Organizacja Turystyczna, realizując założenia Projektu pn. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski”  współfinansowanego ze środków UE, przygotowuje wystąpienie naszego regionu na targach turystycznych BOOT HOLLAND w Leeuwarden ( Holandia) które odbędą się w dniach 7 – 12 luty 2014r
Impreza ta ma 24 - letnią tradycję skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i do amatorów. Targi otwierają sezon, dając możliwość zapoznania się z nowymi typami sprzętu wodnego i modelami różnego rodzaju łodzi oraz ofertą wypoczynku na wodnych szlakach i akwenach. Ubiegłoroczna wystawa zgromadziła ponad 36 tys. odwiedzających, 250 wystawców, a powierzchnia ekspozycji wynosiła 40 tys. m².
 Holandia należy do ważniejszych rynków dla polskiej turystyki zagranicznej.Główne cele wizyt w Polsce turystów holenderskich stanowią typowe wyjazdy turystyczne. Do rozwijających się produktów turystycznych należą: turystyka aktywna, w tym sporty wodne, turystyka rekreacyjna i specjalistyczna oraz turystyka kulturowa. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wypoczynkiem w regionach obfitujących w czyste rzeki i jeziora oraz oferujących atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku. Takie walory posiada Wielkopolska, a Wielka Pętla Wielkopolski jest jednym z markowych produktów turystyki wodnej promowanych w naszym regionie.
 
Zapraszamy serdecznie do udziału w promocji  na 
Targach BOOT HOLLAND w Leeuwarden
w dniach 07- 12 lutego 2014r.
 
 
Organizacją stoiska regionalnego zajmuje się Wielkopolska Organizacja Turystyczna. Jego powierzchnia wyniesie 30m². Gwarantujemy następujące wyposażenie stoiska:4 lady wystawiennicze, stoliki, krzesła, hokery, dodatkowe miejsce na foldery, duża grafika, ekspozycja  logo Wielkopolski i Wielkiej Pętli Wielkopolski. Wizualizację naszego regionu stanowić będzie mapa z wyeksponowaną Wielką Pętlą Wielkopolski.
 
Koszty udziału:
Prezentacja na samodzielnej ladzie  z udziałem przedstawiciela:
 -   Partnerzy Projektu Wielkiej Pętli Wielkopolski            -   Bezpłatnie  **
 -  samorządy – członkowie WOT (nie partnerzy WPW)  -   1.200 zł + 23% VAT = 1.476 zł *, **
 -  samorządy – nie członkowie WOT                                -   2.900 zł + 23% VAT = 3.567 zł *, **
 (oferta wyłącznie produktowa dotycząca WPW i Turystyki Wodnej)
Pierwszeństwo w przyjęciu zgłoszenia mają Partnerzy Projektu WPW;
** W przypadku zgłoszeń więcej niż 2 partnerów WOT podzieli lady proporcjonalnie między    wystawców; WOT nie pokrywa pozostałych kosztów udziału przedstawiciela np. dojazd, hotel, diety itp.
 
Wyłożenie materiałów na ladzie  regionalnej bez udziału przedstawiciela:
 
            - Partnerzy Projektu Wielkiej Pętli Wielkopolski    - Bezpłatnie
- członkowie WOT                                                  - Bezpłatnie
- pozostałe samorządy, branża – nie członkowie  -  200 zł +23% VAT = 246 zł
 
(oferta wyłącznie produktowa dotycząca WPW i Turystyki Wodnej)
 
Pozostałe warunki udziału:
1.      Przesłanie deklaracji uczestnictwa w targach BOOT Holland w Leeuwarden na załączonym formularzu wraz z zaznaczoną opcją wystąpienia e–mailem na adres: promocja@wot.org.pl lub faksem na nr 61 66 45 235 w terminiedo 24 stycznia  2014r.
2.   Opłacenie kosztów promocji na podstawie faktury VAT we wskazanym terminie.
3.   Dostarczenie do WOT materiałów promocyjnych do 27 stycznia 2014 r. w ilości od 50 do 100 egz. z 1 tytułu w j. angielskim. Prosimy o przygotowanie gadżetów reklamowych, które uatrakcyjnią naszą wspólną promocję.
4.    Adres dostawy materiałów: Biuro WOT 61-737 Poznań, ul. 27 Grudnia 17/19,  pok.101
 
Osobą odpowiedzialną za przygotowanie promocji naszego województwa na targach  BOOT Holland w Leeuwarden jest pani Irena Frąckowiak – Spec. ds. Promocji  tel. 61 66 45 238 ;e-mail: irena.frackowiak@wot.org.pl
     
Zakres współpracy omawiany będzie indywidualnie po otrzymaniu deklaracji uczestnictwa. 

Pozostałe