Zagraniczne targi turystyczne

CMT Stuttgart 15-23 stycznia 2011

Wielkopolska Organizacja Turystyczna rozpoczęła przygotowania do promocyjnego wystąpienia naszego regionu na Międzynarodowych Targach Turystycznych CMT w Stuttgarcie, które odbywają się w dniach 15-23.01. 2011r.

Od dwóch lat  prezentujemy walory  turystyczne Wielkopolski na wspólnym Polskim Stoisku Narodowym na terenie Kompleksu wystawienniczego Landesmesse Stuttgart GmbH. Ogromne zainteresowanie jakie towarzyszyło naszemu wystąpieniu w roku ubiegłym oraz biorąc pod uwagę potencjał rynku niemieckiego zdecydowaliśmy się wziąć kolejny udział w tych targach.
 

Turyści niemieccy interesują się głównie turystyką miejską i kulturową, turystyką aktywną, a także wypoczynkiem w obszarach chronionych. Dużą grupę odwiedzających stanowią osoby podróżujące w celach biznesowych oraz młodzież do 20 roku życia. Targi w Stuttgarcie mają charakter promocyjno – handlowy. Najczęściej poszukiwanymi materiałami są informatory o regionie, mapy i prospekty miast i miasteczek, oferty dla turysty indywidualnego, pakiety weekendowe, oferty dla młodzieży, wykazy i cenniki hoteli, baza campingów, kuchnia polska,  informacje o zabytkach, turystyce aktywnej, propozycje wypoczynku w pałacach i zamkach, a także informacje o wydarzeniach kulturalnych.

Wielkopolska Organizacja Turystyczna przygotowuje na targi w Stuttgarcie wydawnictwa regionalne, w tym:  „Turystyka aktywna w Wielkopolsce”, „Szlaki rowerowe w Wielkopolsce”,  „Szlaki turystyczne na obszarach chronionych w Wielkopolsce”, wydawnictwa produktów turystyki kulturowej, mapa Wielkopolski oraz  „Campingi w Wielkopolsce”. Stoisko obsługiwać będą informatorzy z biegłą znajomością języka niemieckiego.

Zapraszamy Państwa do udziału w promocji walorów turystycznych Wielkopolski na stoisku regionalnym na targach CMT w Stuttgarcie.

Koszty udziału wynoszą:          

- samorządy 600 zł + 22% VAT   =  732 zł
- samorządy – członkowie WOT 200 zł + 22% VAT   =  244 zł

W celu zgłoszenia Państwa podmiotu do udziału w targach prosimy o dopełnienie następujących formalności:
- Przesłanie deklaracji uczestnictwa do dnia 30. 12. 2010r.
- Opłacenie należności na podstawie wystawionej faktury VAT.
- Dostarczenie materiałów promocyjnych w języku niemieckim do biura WOT w Poznaniu przy ul. 27 Grudnia 17/19 V piętro do dnia  4.01.2011r.

Osobą do kontaktu jest pani Irena Frąckowiak , tel. 61 66 45 258, fax. 61 66 45 221, irena.frackowiak@wot.org.pl

Pozostałe