Szkolenia

Marketing treści w promocji przedsiębiorstw i regionów turystycznych

Wielkopolska Organizacja Turystyczna w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie pt. „Marketing treści w promocji przedsiębiorstw i regionów turystycznych”, skierowane przede wszystkim do osób bezpośrednio związanych z promcocją opartą na wykorzystaniu Internetu oraz mediów społecznościowych. Jergo celem jest zdobycie praktycznych umiejętności pozwalających na przygotowywanie i realizację kampanii promocyjnych opartych o marketing treści / content marketing. Program obejmuje m.in. planowanie srategii, monitorowanie wyników w czasie rzeczywistym, śledzić bieżące trendy czy budować sieć współpracy.

 

Szkolenie po raz kolejny poprowadzi dla nas Oscar Rak - doświadczony praktyk i specjalista w zakresie online marketingu, który jako właśiciel agencji goodqloo od lat doradza markom w budowaniu wizerunku i tworzeniu strategii marketingu online. Bardzo pozytywne opinie od uczestników poprzednich szkoleń zadecydowały o ponownym zaproszeniu go do współpracy. Szkolenie i tym razem będzie miało charakter praktycznych warsztatów, dlatego każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą laptop.

 

Szkolenie odbędzie się w Hotelu Royal w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 71 w terminie 12-13 kwietnia 2018 r. (12 kwietnia w godzinach 10:00 – 17:15, 13 kwietnia od 9:00 – 15:00). Zgłoszenie chęci udziału nalezy przesłać do 6 kwietnia. Pierwszeństwo zapisu mają członkowie WOT, a w razie dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy prawo do zakwalifikowania maksymalnie dwóch osób z danej instytucji. Maksymalna liczba uczestników warsztatów to 20 osób, co zapewni najwyższy możliwy komfort oraz jakoś przekazywanych treści.

 

Udział w warsztatch jest odpłatny, ostateczna cena będzie uzależniona od liczby uczestników i wyniesie 380 lub 315 zł. Końcowy kosztorys zostanie przesłany do każdej osoby, która zadeklaruje chęć udziału.

 

W sprawie udziału w szkoleniu prosimy kontaktować się z Darią Miedzejko - Specjalistą ds. Promocji i Wydawnictw (daria.miedziejko@wot.org.pl tel. +48 616645236) lub Martą Czepil - Asystentem ds. Promocjii PR (marta.czepil@wot.org.pl +48 616645238).

Pozostałe szkolenia