Szkolenia

Praktyczne zastosowanie elementów marketingu społecznościowego

Wielkopolska Organizacja turystyczna zaprasza do udziału w kolejnym szkoleniu z cyklu „Praktyczne zastosowanie elementów marketingu społecznościowego przedsiębiorstw i regionów turystycznych”, które odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017r. w hotelu DeSilva Poznań Premium.

Prowadzone w formie warsztatowej szkolenie będzie kontynuacją kwietniowych spotkań i pozwoli uczestnikom pogłębić wiedzę oraz zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia odpłatnych kampanii reklamowych na Facebooku, wideomarketingu oraz tworzenia natywnych treści dopasowanych do danego kanału w mediach społecznościowych.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez Oskara Raka – praktyka z branży social media marketing, właściciela agencji goodkloo oraz blogera.

Udział w szkoleniu jest możliwy po dokonaniu zgłoszenia oraz uiszczenia opłaty. Pierwszeństwo udziału mają członkowie WOT – uczestnicy poprzednich szkoleń. W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizator zastrzega sobie prawo do przyjęcia maksymalnie dwóch osób z danej instytucji. Maksymalna liczba uczestników wynosi 15 osób. Zgłoszenia można nadsyłać w terminie do 9 maja na adres lidia.piechocka@wot.org.pl

Odpłatność za szkolenie wynosi:

  • 640 zł dla osoby niebędącej członkiem WOT
  • 375 zł dla osoby będącej członkiem WOT

W ramach opłaty zapewniony zostanie obiad w pierwszym dniu szkolenia oraz serwis kawowy przez obydwa dni zajęć. Uczestnicy ponoszą koszty dojazdu i ewentualnego noclegu we własnym zakresie. Szkolenie będzie trwało w godzinach: 10-17 dnia 18 maja oraz 9-14 dnia 19 maja. Zalecamy, aby uczestnicy szkolenia zabrali ze sobą laptopy.

Pozostałe szkolenia