Zamówienia publiczne

Rozeznanie rynku - Opracowanie graficzne wydawnictw turystycznych o Wielkopolsce

 Szanowni Państwo,

 
 
Wielkopolska Organizacja Turystyczna, celem dokonania rozeznania rynku – nie zlecenia zadania, zwraca się z uprzejmą prośbą o przygotowanie informacji w zakresie szacunkowej wartości netto i brutto zamówienia obejmującego opracowanie graficzne wydawnictw turystycznych o Wielkopolsce.
 
            Zadanie to jest planowane do realizacji w ramach projektu  pt. „Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski” - współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu VI – Turystyka i środowisko kulturowe, Działania 6.1 - Turystyka, Schematu II – Promocja i informacja turystyczna Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
     
W załączeniu przekazujemy Państwu szczegółowe informacje do  wstępnej szacunkowej wyceny z Państwa strony. Z uwagi na ograniczone możliwości finansowe liczymy na przystępne i atrakcyjne propozycje cenowe.
 
Z uwagi na konieczność pilnego rozpoczęcia odpowiednich procedur zależnych od niniejszego rozeznania rynku prosimy o przesyłanie wstępnych propozycji cenowych na realizację zadania do dnia 18 lutego 2013 r.
 
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny po numerem telefonu: 61-66-45-239 lub kontakt mailowy: joanna.przybysz@wot.org.pl
 
W załączeniu do niniejszej wiadomości przesyłamy szczegóły   <<<pobierz>>>

Pozostałe zamówienia publiczne