Zamówienia publiczne

Rozeznanie rynku dla projektu pn. Oznakowanie drogowe Szlaku Piastowskiego - etap I, w ramach którego powstanie oznakowanie obiektów gwarantowanych na Szlaku Piastowskim niestandardowymi obiektami IT

ROZEZNANIE RYNKU

DLA PROJEKTU PN. „OZNAKOWANIE DROGOWE SZLAKU PIASTOWSKIEGO –

ETAP I”, W RAMACH KTÓREGO POWSTANIE OZNAKOWANIE OBIEKTÓW GWARANTOWANYCH NA SZKLAKU PIASTOWSKIM NIESTANDARDOWYMI OBIEKTAMI INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

 

Wielkopolska Organizacja Turystyczna, celem dokonania rozeznania rynku, zwraca się z uprzejmą prośbą o przygotowanie informacji w zakresie szacunkowej wartości netto i brutto oraz szacowanego terminu realizacji dla projektu pn. „Oznakowanie drogowe Szlaku Piastowskiego – etap I”, w ramach którego powstaną obiekty niestandardowej informacji turystycznej w miejscach gwarantowanych znajdujących się na Szlaku Piastowskim.

Wytypowane obiekty to:

·         rzeźby (mnicha, rycerza)

·         miecz rycerski (duży, wbity w ziemię z inskrypcją)

·         zwój Galla Anonima

·         makieta z żeliwa Szlaku Piastowskiego

·         szkatuła/ skrzynia spełniająca rolę siedliska

·    koń rycerski (np. na sprężynie w wersji dla dzieci i dorosłych, siodło z herbem lub cała zbroja z motywami)

·         tron z koroną

·         cymbały grające

·         ławka stylizowana

·         krzesła z herbem

·         duże klocki obrazkowe

·         duże puzzle przesuwane

·         duży hamak

·         róża wiatrów Szlaku Piastowskiego

·         średniowieczne dyby

·         monidło z Mieszkiem i Dobrawą

 

Obiekty będą ogólnodostępne i muszą zostać tak skonstruowane, aby wytrzymywały działanie osób trzecich bez nadzoru. Z uwagi na artystyczny charakter zamówienia pozostawiamy w Państwa gestii rodzaj użytego materiału oraz projekt. Ważne jednak, aby praca spełniała rolę informatora, musi więc zawierać logo, krótkie informacje o szlaku, stronę www i miejsce na włożenie ulotek czy folderów (rodzaj zamykanego pojemnika, tak aby uchronić papier przed zmoczeniem). Sposób połączenia artystycznej i użytkowej formy pozostawiamy też Państwa kreatywności.   

       Zamówienie finansowane jest z dodatkowej składki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i realizowane będzie do IV kwartału 2016 roku.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej dokonujemy rozeznania rynku i przesłane informacje nie będą traktowane jako potencjalne oferty – na składanie ofert przeprowadzone zostanie postepowanie, którego tryb zależny będzie od niniejszego rozeznania rynku. Złożona propozycja – kalkulacja cenowa nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy Kodeks cywilny oraz ustawy Prawo zamówień publicznych.

Z uwagi na konieczność pilnego rozpoczęcia odpowiednich procedur zależnych od niniejszego rozeznania rynku prosimy o przesyłanie wstępnych propozycji cenowych na realizację zadania do dnia 19 września 2016 r.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 61-66-45-236 lub kontakt mailowy: lidia.piechocka@wot.org.pl.


Pozostałe zamówienia publiczne