Krajowe targi turystyczne

MTT GLOB w Katowicach, 25-27 marca 2011

Zapraszamy do promocji Państwa oferty turystycznej podczas XVII Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB, które odbędą się w dniach 25 - 27 marca  2011 roku w Katowicach.

Targi GLOB to niepowtarzalna okazja do promocji produktów turystycznych Wielkopolski na rynku Górnego Śląska, który z uwagi na bliskie położenie stanowi jeden z kluczowych kierunków przyjazdowego ruchu turystycznego do naszego regionu. Największym atutem imprezy jest duży potencjał nabywczy, gdyż liczba mieszkańców Aglomeracji Śląskiej wynosi 6 milionów.

Jak pokazały lata ubiegłe, goście targowi to głównie turyści indywidualni zainteresowani aktywnym wypoczynkiem na łonie natury, ale także przedstawiciele branży, w tym organizatorzy wycieczek dla młodzieży szkolnej. Dlatego warto zaprezentować ciekawe produkty związane m.in. z agroturystyką, turystyką konną, pieszą, wodną, rowerową i kulturową.

Województwo Wielkopolskie od lat z powodzeniem prowadzi promocję na rynku górnośląskim. Także w tym roku zachęcamy do zaprezentowania Państwa oferty.

Wystąpienie promocyjne Wielkopolski na Targach „Glob” w Katowicach będzie jednym z elementów realizowanego przez WOT projektu promocyjnego „Kompleksowa promocja wiodących produktów turystycznych Wielkopolski”. W ramach projektu powstała nowa aranżacja stoiska, a więc prezentacja walorów turystycznym Wielkopolski odbędzie się na stoisku z nową zabudową. Podstawą aranżacji będzie nowy system identyfikacji wizualnej Wielkopolski. Powierzchnia wystawiennicza stoiska Wielkopolski wyniesie 30 m².  W skład wyposażenia stoiska wchodzić będą : 4 lady wystawiennicze, stoliki, krzesła, hokery, dodatkowe miejsce na foldery, duża grafika, ekspozycja logo. Wizualizację naszego regionu stanowić będą duże fotogramy prezentujące  sztandarowe produkty turystyczne naszego regionu.

Koszty udziału

Prezentacja na samodzielnej ladzie z własnym przedstawicielem
- tylko samorządy zrzeszone w WOT, pod warunkiem przygotowania dodatkowych atrakcji,
 tj. prezentacje, degustacje, występy artystyczne, pokazy rękodzieła itd. w uzgodnieniu z WOT -
bezpłatnie

 

 

Wyłożenie materiałów na wspólnej ladzie bez udziału przedstawiciela:

 

- samorządy – członkowie WOT 200 zł + 23% VAT = 246 zł
- branża – członkowie WOT
( oferta wyłącznie produktowa dotycząca Wielkopolski) bezpłatnie
- samorządy – nie członkowie WOT 600 zł + 23% VAT = 738 zł
- branża –  nie członkowie WOT
( oferta wyłącznie produktowa dotycząca Wielkopolski) 200 zł + 23% VAT = 246 zł

Pozostałe warunki udziału:

1.    Przesłanie deklaracji uczestnictwa w targach „GLOB” w Katowicach na załączonym formularzu wraz z zaznaczoną opcją wystąpienia faksem na nr 61 66 45 221 w terminie do 11 marca  2011r.

 

2.    Opłacenie kosztów promocji na podstawie faktury VAT we wskazanym terminie.

3.    Dostarczenie do WOT materiałów promocyjnych do 21 marca 2011 r. w ilości od 50 do 150 egz. z 1 tytułu. Prosimy o przygotowanie gadżetów reklamowych, które uatrakcyjnią naszą wspólną promocję.

4.   Adres dostawy materiałów: Biuro WOT 61-737 Poznań, ul. 27 Grudnia 17/19,  pok.508

     
Osobą odpowiedzialną za przygotowanie promocji naszego województwa na targach  „GLOB” w Katowicach jest pani Irena Frąckowiak ( sprawy organizacyjno-techniczne)  tel. 61 66 45 258 oraz Karolina Łogasz ( media i PR) tel. 61 66 45 243, e-mail: promocja@wot.org.pl.

 

Zakres współpracy w zakresie wystąpienia na samodzielnej ladzie omawiany będzie indywidualnie z każdym podwstawcą po otrzymaniu stosownej deklaracji uczestnictwa.

Informujemy, że Zarząd WOT na posiedzeniu w dniu 17.02.2011 wyraził stanowisko, że członkowie WOT zgłaszający chęć udziału w targach krajowych na samodzielnej ladzie z własnym przedstawicielem nie mogą zgłaszać podwystawców spoza terenu swojego działania i podnajmować lady podmiotom nie zrzeszonym w Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej.

 

Pozostałe