Krajowe targi turystyczne

Wiatr i Woda w Warszawie

Nazwa

Warszawskie targi Wiatr i Woda to nie tylko prestiżowa impreza dla amatorów turystyki wodnej, ale przede wszystkim okazja do spotkania z wodniakami z całej Polski oraz wielu krajów europejskich. W dniach 8 do 11 marca prezentowaliśmy na nich walory i atrakcje Wielkopolski oraz możliwości uprawiania turystyki wodnej w naszym regionie. Oczywiście produktem nr 1 była Wielka Pętla Wielkopolski, jednak nie zabrakło miejsca na pokazanie innych okolic, zwłaszcza rewelacyjnych wielkopolskich pojezierzy.

Stoisko Wielkopolski odwiedzili nie tylko Warszawiacy. Byli goście ze Śląska, Podlasia, Mazur, Małopolski, Pomorza oraz wodniacy z Wielkopolski. A z zagranicy – Holendrzy, Czech, Niemcy, Włosi.

Razem z nami na stoisku Wielkiej Pętli Wielkopolski była obecna Marina w Czerwonaku, której przedstawicielki zorganizowały konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo byliśmy wyposażeni  materiały powiatu konińskiego, Hotelu Atut w Licheniu i wypożyczalni kajaków w Żerkowie.

Gościem specjalnym na naszym stoisku był Marek Tchórzka – Wójt Gminy Drawsko i Przewodniczący Związku Miast i Gmin Nadnoteckich.

Pozostałe