Krajowe targi turystyczne

Targi Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie, 1-3 kwietnia 2011

Wielkopolska Organizacja Turystyczna przygotowuje wystąpienie promocyjne Wielkopolski na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO w Warszawie, które odbędą się w dniach  1 - 3 kwietnia 2011 r.
Warszawa jako stolica naszego kraju wraz z całą aglomeracją stanowi jeden z najliczniejszych rynków odbiorców usług turystycznych (ok. 2,5 mln osób). Na rynku tym jest  wielu miłośników turystyki aktywnej, przyrodniczej i specjalistycznej, których warto zainteresować licznymi trasami pieszymi i rowerowymi, możliwością uprawiania sportów wodnych, odpoczynkiem w nieskażonym środowisku, a także unikatowymi zabytkami kultury materialnej. Znajdują się na tym rynku segmenty odbiorców dla większości produktów turystycznych naszego regionu, a w szczególności produktów turystyki biznesowej i turystyki kulturowej.

Targi LATO odwiedza corocznie ok. 24.000 osób,  to jedne z największych pod względem liczby odwiedzających turystyczne targi konsumenckie w Polsce, podczas których przedstawiana jest oferta wyjazdowa i pobytowa, przede wszystkim na wiosenno-letni sezon turystyczny. Dla zwiedzających to okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy wyjazdu weekendowego.  Odwiedzający Targi LATO to zwolennicy turystyki aktywnej, wodnej, kulturowej oraz osoby poszukujące wypoczynku nad jeziorami, jak i  liczne rodziny z dziećmi oraz młodzież. 

Zapraszamy serdecznie do udziału w promocji Państwa oferty na stoisku regionalnym na targach LATO w Warszawie!

Tegoroczne wystąpienie promocyjne Wielkopolski na Targach LATO w Warszawie będzie jednym z elementów realizowanego przez WOT projektu „Kompleksowa promocja wiodących produktów turystycznych Wielkopolski”. W ramach projektu powstała nowa aranżacja stoiska, a więc prezentacja walorów turystycznych Wielkopolski odbędzie się na stoisku z nową zabudową. Podstawą aranżacji będzie nowy system identyfikacji wizualnej Wielkopolski. Powierzchnia wystawiennicza stoiska Wielkopolski wyniesie 30 m².  Wizualizację naszego regionu stanowić będą duże fotogramy prezentujące  sztandarowe produkty turystyczne naszego regionu.

Koszty udziału

Prezentacja na samodzielnej ladzie z własnym przedstawicielem
- tylko samorządy zrzeszone w WOT, pod warunkiem przygotowania atrakcji dodatkowych,
 tj. degustacje, występy artystyczne, pokazy rękodzieła itd. w uzgodnieniu z WOT. Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń oraz atrakcyjność proponowanych atrakcji! bezpłatnie

Wyłożenie materiałów na wspólnej ladzie bez udziału przedstawiciela:
- samorządy – członkowie WOT 200 zł + 23% VAT = 246 zł
- branża – członkowie WOT
( oferta wyłącznie produktowa dotycząca Wielkopolski) bezpłatnie
-samorządy – nie będące członkami WOT 600 zł + 23% VAT = 738 zł
( jedyna dostępna forma prezentacji)
-branża –  nie będąca członkami WOT
(oferta wyłącznie produktowa dotycząca Wielkopolski) 200 zł + 23% VAT = 246 zł

Pozostałe warunki udziału:
1. Przesłanie deklaracji uczestnictwa w targach LATO w Warszawie na załączonym formularzu wraz z zaznaczoną opcją wystąpienia faksem na nr 61 66 45 221 w terminie do 16 marca  2011r.
2. Opłacenie kosztów promocji na podstawie faktury VAT we wskazanym terminie.
3. Dostarczenie do WOT materiałów promocyjnych do 28 marca 2011 r. w ilości od 50 do 150 egz. z 1 tytułu. Prosimy o przygotowanie gadżetów reklamowych, które uatrakcyjnią naszą wspólną promocję.
4. Adres dostawy materiałów: Biuro WOT 61-737 Poznań, ul. 27 Grudnia 17/19,  pok.508
Osobą odpowiedzialną za przygotowanie promocji naszego województwa na targach  „LATO” w Warszawie jest pani Irena Frąckowiak tel. 61 66 45 258

Współpraca w zakresie wystąpienia na samodzielnej ladzie omawiana będzie indywidualnie z każdym podwystawcą po otrzymaniu stosownej deklaracji uczestnictwa.
Informujemy, że Zarząd WOT na posiedzeniu w dniu 17.02.2011 wyraził stanowisko, że członkowie WOT zgłaszający chęć udziału w targach krajowych na samodzielnej ladzie z własnym przedstawicielem nie mogą zgłaszać podwystawców spoza terenu swojego działania i podnajmować lady podmiotom nie zrzeszonym w Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. 

Pozostałe