Konkursy

Zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny !

 Szanowni Państwo ,

 
Wielkopolska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w X. edycji Konkursu na „ Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”.
Wielkopolska ma wiele walorów turystycznych i praktycznie nieograniczony potencjał atrakcyjności turystycznej i jednocześnie niewiele profesjonalnie przygotowanych produktów turystycznych. Dlatego wspieranie tworzenia produktu, a także jego promocja na rynkach – krajowym i zagranicznym stanowi priorytet w działaniach Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej  zgodnie ze Strategią Rozwoju Turystyki w Województwie Wielkopolskim.
Organizowany co roku przez Polską Organizację Turystyczną Konkurs  na „Najlepszy Produkt Turystyczny” ma na celu wspieranie rozwoju i promocję oferty turystycznej z całej Polski. Certyfikaty przyznane w wyniku konkursu najlepszym produktom turystycznym są paszportem otwierającym dostęp nagrodzonym produktom do wielokierunkowych działań promocyjnych i marketingowych prowadzonych w kraju i za granicą.
Zdobywcami Certyfikatów w latach 2004-2011, jako najbardziej wyjątkowe i profesjonalne atrakcje turystyczne w Wielkopolsce to: Wielkopolski System Szlaków Rowerowych, Muzeum Rolnictwa w Szreniawie, Parowozownia Wolsztyn, Kopalnia Soli w Kłodawie, Centrum Hipiki w Jaszkowie, Kompleks Olandia, Stary Browar w Poznaniu oraz Festiwal Malta w Poznaniu
Od 2004 roku Wielkopolska Organizacja Turystyczna  współpracuje z Polską Organizacją Turystyczną w zakresie organizacji Konkursu na etapie regionalnym. Tegoroczny etap regionalny Konkursu ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych Wielkopolski oraz ich popularyzację, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych.
 W tym roku po raz pierwszy pragniemy zmienić formułę etapu regionalnego. Powołana została kapituła Konkursu, a podczas uroczystej gali, która odbędzie się w drugiej połowie czerwca 2012 w Poznaniu nagrodzeni zostaną zwycięzcy, którzy w kolejnym etapie rywalizować będą już z produktami turystycznymi z całej Polski.
Pan Marek Woźniak - Marszałek Województwa Wielkopolskiego objął Patronach Honorowy etap regionalny Konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”.
 
Zapraszamy serdecznie do nadsyłania zgłoszeń w Konkursie „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT”
 
Na Państwa zgłoszenia czekamy do 31 maja 2012r.
 
Prosimy o wnikliwe zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i staranne przygotowanie załączników i kart zgłoszeń, a następnie przesłanie ich Pocztą i e- mailem na adres: biuro@wot.org.pl
 
Szczegóły dotyczące Konkursu - etap regionalny oraz formularze zgłoszeń w Wielkopolsce znajdziecie Państwo  w załączniku jak również na stronach:
www.wot.org.pl ;www.wielkopolska.travel
 
Informacje o Konkursie (  w tym etap ogólnopolski) na poniższych stronach:
www.pot.gov.pl/konkursy/najlepszy-produkt-turystyczny/
 
 
Dodatkowych informacji udziela pracownik WOT p. Irena Frąckowiak - Specjalista ds.Promocji w biurze WOT tel.61 66 45 258, e-mail: irena.frackowiak@wot.org.pl
 
 
 

regulamin wraz z kartami zgłoszeniowymi dostępny jest  >>TUTAJ<< 

Pozostałe Konkursy