Aktualności

Ruszyło SMS-owe głosowanie na największe turystyczne odkrycie Wielkopolski!

Nazwa

II etap plebiscytu Wielkie Odkrywanie Wielkopolski rozpoczęty!

Kapituła plebiscytu zakwalifikowała do II etapu ponad 70 spośród ponad 100 zgłoszeń nadesłanych przez Czytelników Głosu Wielkopolskiego. Do 10 września br. każdy może oddać swój głos na urokliwe miejsca, ciekawe atrakcje, szlaki turystyczne, wydarzenia kulturalne czy godne polecenia restauracje i hotele z terenu województwa wielkopolskiego.

Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Wielkopolski organizuje dziennik "Głos Wielkopolski" wspólnie z Wielkopolską Organizacją Turystyczną. Dla zwycięzcy w kategorii Miejscowość/ Gmina Marszałek Województwa Wielkopolskiego ufundował nagrodę pieniężną w wysokości 20 tys. zł z przeznaczeniem na promocję turystyczną. W tym roku plebiscyt organizowany jest już po raz trzeci.

Głosować można na kandydatów w pięciu kategoriach:

Miejscowość/Gmina, Atrakcja turystyczna, Baza kulinarno-noclegowa, Imprezy i wydarzenia kulturalne, Ścieżki i szlaki turystyczne.
Wystarczy wysłać SMS pod numer 72355 (koszt 2,46 zł brutto) w treści wpisując kod danego kandydata poprzedzony skrótem "WLKP." Na Państwa głosy czekamy do 10 września br. do godziny 23.59.

Listę kandydatów wraz z ich kodami prezentujemy na regionalny portalu turystycznym www.wielkopolska.travel .

 


Pozostałe aktualności