Aktualności

Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny

Nazwa

Zapraszamy wszystkie podmioty branży turystycznej w Wielkopolsce do udziału w jesiennej edycji akcji Polska zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny, którą po raz siódmy już organizuje Polska Organizacja Turystyczna i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zaplanowana została ona na weekend 22-24 listopada, natomiast chęć udziału w akcji jako partner projektu można zgłaszać do 13 października.

Celem akcji jest wzmożenie krajowego ruchu turystycznego poza głównym sezonem. Podczas weekendu objętego akcją partnerzy projektu udostępniają swoje atrakcje i usługi w cenie obniżonej o co najmniej 50%. Partnerami wydarzenia mogą zostać zarówno obiekty noclegowe i gastronomiczne, ale też muzea i inne atrakcje turystyczne, przewodnicy, a także instytucje kultury. W poprzedniej edycji wzięło udział 894 partnerów, a w trakcie weekendu z promocyjnych ofert skorzystały w sumie 182 000 osób.

Zachęcamy was do zgłoszenie swojego obiektu do udziału w Weekendzie za Pół Ceny. To świetna okazja żeby wydłużyć nieco sezon turystyczny w Wielkopolsce i przyciągnąć nowych gości do naszego regionu. Udział to także dodatkowa promocja samego obiektu, który będzie pojawiać się w materiałach i na stronach POT prowadzonych w związku z akcją Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół ceny, oraz szansa na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do turystów z całej Polski.

Więcej informacji na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/

Pozostałe aktualności